Kategorie
Moda

Lato, czyli szorty jako idealny sposób na pięknie odkryte nogi!

Lato zagościło już u nas na dobre. Nie ma zatem co czekać na 30 stopniowe upały tylko już teraz koniecznie zdejmijmy długie dżinsy na rzecz delikatnych i zwiewnych szortów. 

Te, są szczególnie modne w tym sezonie. Ich noszenie to zresztą same plusy. Po pierwsze mamy możliwość pochwalenia się pięknymi nogami, po drugie nie musimy męczyć się i pocić w grubych spodniach. Ja, w swojej szafie mam każdego sezonu przygotowanych kilka par krótkich spodni. Jakie natomiast proponują nam najbardziej znani projektanci?

Specjalnie dla Was krótkie zestawienie najciekawszych trendów:

1. Krótkie, zwiewne i koniecznie w jakimś intensywnym kolorze lata. Może być to tak jak tutaj, soczysta pomarańcza. Może być cytrynowy żółty lub inny kolor kojarzący się z tropikami i wysoką temperaturą.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, Hilfiger SS 14, fot. Imaxtree

2. Wersja bardziej elegancka, na wieczór. Złoto idealnie skomponuje się z naszą opalenizną i sprawi, że w zestawie ze szpilkami będziemy wyglądać pięknie i bardzo kobieco.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, Diane von Furstenberg SS 14, fot. Imaxtree

3. Na marynarza, czyli wersja szczególnie dla tych pań, które w tym roku wybierają się nad morze. W takim stroju z pewnością zostaniesz królową mórz i oceanów.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, Olympia Le Tan SS 14, fot. Imaxtree

4. Tutaj wersja na co dzień. Nieco dłuższa nogawka, bardzo zwiewna może zostać skomponowana ze strojem do biura. Dobrze będą tutaj wyglądały płaskie buty i koszula w każdej wersji kolorystycznej.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, Alexander Wang SS 14, fot. Imaxtree

5. Jeans – czyli trend, który nigdy się nie znudzi. Spodenki o tym kroju będą pasowały do każdej kobiecej sylwetki. Nawet tej najbardziej wymagającej.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, Alexander Wang SS 14, fot. Imaxtree

6. Wersja sportowa, dla tych pań, które nie stronią od aktywności fizycznych. Zresztą, co tu dużo mówić sport to nieodłączny element każdej kolekcji tego lata.

Modne krótkie spodenki - trendy wiosna lato 2014, J Crew SS 14, fot. Imaxtree

aboutmedsonline.com
insomniameds365.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *