Kategorie
Porady

Bądź modna, bądź oszczędna!

Dzisiejszym wpisem chciałabym rozpocząć na moim blogu serię tekstów o tym, jak można ubrać się modnie wydając określoną pulę pieniędzy. Zaczynam od najtrudniejszego tematu z budżetem 300 zł. Czy uda mi się stworzyć zestawienie modne i tanie zarazem?

Każda kobieta pragnie wyglądać dobrze. Nie zawsze jednak nam się to udaje. Czasem na przeszkodzie stają umiejętności, brak koncepcji i inspiracji. Najczęstszym problemem wydają się być jednak fundusze, których może zabraknąć.

Co zrobić, jeśli chcemy wyglądać dobrze, a w naszej kieszeni brakuje pieniędzy na wymarzoną stylizację? Hmm… Moim zdaniem można wyglądać dobrze nie wydając wiele. Zwykle ubieram się w second handach lub w sieciówkach, a często słyszę, że wyglądam bardzo dobrze, że mam niezły gust. Coś w tym chyba musi być, bo podobnej opinii jest nawet moja teściowa.

Dzisiaj chciałam Wam pokazać, jak stworzyć ciekawą stylizację zimową za uwaga 300 zł. Mało prawdopodobne? Zobaczcie same czy mi się udało.

 

W zimowych stylizacjach najdroższa zwykle jest kurtka oraz buty. Dlatego to od nich rozpoczęłam moje poszukiwania.

1. Buty

buty

Wybrałam ten model z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że mają nieco grubszy spód. Mają także około 5 cm obcas, czyli będą wygodne zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjścia. Nie są to oczywiście obuwie skórzane, ale moja noga nie jest specjalnie wybredna. Dobrze czuje się także w materiałach skóropodobnych. Marka Deichmann 119,00 zł.

2. Kurtka

kurtka

 

Wybrałam klasyczną kurtkę pikowaną, która sięga nieco za linię bioder. Dzięki temu będzie nam ciepło nawet wtedy, kiedy temperatura spadnie nieco poniżej zera. Dzięki pikowaniu kurtka wygląda bardziej oryginalnie i będzie pasowała także przy stylizacjach ze sukienką. Cena C&A 149 zł – 23% z okazji dni promocji w sklepie (od 19.11-23.11). Co w rezultacie daje nam jakieś 100 zł.

3. Sukienka

sukienka

Jako trzeci element mojej stylizacji wybrałam klasyczną, czarną sukienkę, ale nie bardzo elegancką. Dzięki temu może nam ona posłużyć zarówno podczas świątecznej kolacji jak i do pracy. Ciekawym elementem sukienki jest zamek na plecach który sięga aż do bioder. Marka Reserved – cena 99 zł.

Tym sposobem wydałam prawie 300 zł i kupiłam wszystkie elementy niezbędne mi do klasycznej, zimowej stylizacji. Do tego niezbędne będą jeszcze rajstopy, szal oraz czapka, ale te chyba każda z nas ma w swojej szufladzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *