Kategorie
Porady

Odchudzanie bez bólu i wyrzeczeń

Wydaje się niemożliwe by schudnąć nie odmawiając sobie niczego. A jednak… Prawda jest taka, że jest to jedyna metoda, żeby naprawdę osiągnąć upragnioną sylwetkę i to na zawsze. Na początek jedz co chcesz, ale w małych porcjach, co 3 godziny w ciągu dnia, wyłączając jedynie sen

Tak zmniejszone posiłki po pewnym czasie skutkują skurczeniem się pojemności żołądka, a więc mniejszym apetytem. Mniej jesz, organizm jest spokojny, bo nigdy nie jest głodny, przestajesz rozpychać żołądek, który jest ci za to ogromnie wdzięczny. Nie jesteś głodna, a więc nie rzucasz się na byle jakie jedzenie, cokolwiek znajdziesz pod ręką. Zaczynasz wybierać coraz smaczniejsze pożywienie. Oczyszczony organizm podpowie ci na co ma ochotę.

Ani się obejrzysz jak przestaną cię przyciągać do siebie niezdrowe, tłuste i słodkie oraz mocno przetworzone produkty, nafaszerowane chemią. Zapragniesz soczystego jabłka, twarożku ze szczypiorkiem i rzodkiewką, bułki z ziarnami sezamu… kiszonego ogórka, jajka na twardo, świeżutkiej fasolki szparagowej polanej masełkiem… Nie musisz już się martwić o wagę i zdrowie żywienie. Jesz to, na co masz ochotę, jesz ile chcesz i okazuje się, że organizm w naturalny sposób powoli przestawia się na zdrową żywność. Mdli cię teraz na widok przesłodzonego batona czy tłustego pączka, po którym masz zawsze zgagę. Słodkie napoje gazowane, do tego sztucznie barwione? Będziesz wolała omijać to świństwo z daleka.

Teraz jednak o tym nie myśl, nie musisz dokonywać żadnych wyrzeczeń, pozwól sobie na wszystko, na co masz ochotę, tylko w małych porcjach, w trzygodzinnych odstępach czasowych, a powolutku, powolutku, wrócisz do zdrowej sylwetki. Cierpliwości, nie zniechęcaj się, ta zmiana nie potrwa kilka dni, ale kilka, kilkanaście miesięcy. Postępuj zgodnie z twoim naturalnym rytmem, nie spiesz się, nie kontroluj ciągle wagi, ciesz się z tego, że czujesz się coraz lżej. Żadnego bólu, żadnego głodzenia się, spokojne odnalezienie właściwych proporcji i potrzeb.

Dietę bez bólu i wyrzeczeń możesz wspomóc suplementami diety – http://www.i-apteka.pl/pol_m_Dieta-Odchudzanie-452.html. Odchudzanie, to dobre postanowienie na nowy rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *