Kategorie
Moda

Wiosenna sukienka dopasowana do figury

Wiosna to pora roku, w czasie której możemy w końcu zapomnieć o spodniach, które mają być ciepłe, a nie atrakcyjne wizualnie. Ich miejsce mogą w końcu zastąpić lekkie i zwiewne sukienki. Oczywiście, istnieje jedno „ale” – musimy wiedzieć, jak dopasować je do naszej sylwetki. Na szczęście, wcale nie jest to trudne.

Gdy masz masywne uda

Masywne uda to problem wielu kobiet, a panie niechętnie dają się przekonać o tym, że jest to dowód na to, że ich sylwetka jest kobieca i naturalna. Jeśli więc uda są źródłem kompleksów, warto zrezygnować z obcisłych sukienek, które będą podkreślać tę część ciała. Zamiast nich warto zainwestować w modne sukienki rozkloszowane oraz te, w przypadku których dół jest ciemniejszy niż góra.

Gdy brzuch lekko wystaje

Z wystającym brzuchem często mają problemy nawet bardzo szczupłe kobiety, dla nikogo nie powinno być przy tym zaskoczeniem i to, że jest to mankament widoczny nawet u tych pań, które prowadzą zdrowy tryb życia. Przy wyborze sukienki warto zatem pamiętać o tym, że nie może być ona wykonana ze zbyt obcisłego materiału, będzie on bowiem uwypuklał tę część ciała. Zamiast tego warto wybierać materiały luźno opadające.

Gdy biust jest za mały

Innym problemem będącym częstym źródłem kompleksów jest zbyt mały biust, który nie cieszy jego właścicielek nawet, jeśli jest optycznie zwiększany poprzez wybór odpowiedniego stanika. Zatuszowanie tego mankamentu jest jednak możliwe, a pomagają w tym sukienki z asymetryczną górą oraz takie, które zostały hojnie wyposażone w falbanki oraz inne dodatki umieszczone właśnie w okolicach biustu.

Gdy talii brak

Kobietom o chłopięcej sylwetce często wydaje się, że nie powinny nosić sukienek, mogą w nich bowiem wyglądać śmiesznie. Na szczęście, nie jest to prawda, a brak talii nie jest wcale argumentem przemawiającym za tym, aby przez cały rok chodzić w spodniach. Wiele sukienek jest wyposażonych w podkreślający talię pasek, w tym sezonie modne są przy tym również modele, które w okolicach talii posiadają podkreślający ją wzór.

Duży wybór sukienek znajdziesz tutaj: http://www.decobazaar.com/ubrania-sukienki-18.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *