Kategorie
Trendy

Modne kolory na lato

Stylizacje w jednym jednolitym kolorze są modne już od kilku lat. W tym sezonie pod tym względem nic się nie zmienia. Nadal w świecie mody dominować będą jednolite kolory we wszystkich częściach stroju.

Modne kolory

W tym roku dominować będą pastelowe kolory i kolory ziemi, jednak najważniejszą zasadą tego sezonu to zachowanie minimalizmu. Kolory, które najchętniej wykorzystywane są przez projektantów to: błękit, miętowa zieleń, pudrowy róż, waniliowy żółty, liliowy filetowy i morelowy pomarańcz.

Monochromatyczne stylizacje

Kobiety uwielbiają łączyć różne wzory i kolor, czym bardziej krzykliwe tym dla niektórych kobiet lepsze, jednak czasy misz maszu w ubraniach polskich kobiet powinien się zakończyć i konsekwentnie robić miejsce jednokolorowym stylizacją. Takie stylizacje nie są zarezerwowane jedynie dla białego i czarnego koloru. Właściwie, każdy kolor nadaje się do tego typu stylizacji. Aby taki strój nie stał się nudny, należy skoncentrować się na mocnych, przykuwających uwagę dodatkach. Ciekawa, mocna biżuteria lub oryginalne okulary będą idealnie pasowały do monochromatycznej stylizacji.

Kolor roku – marsala

Kolor trudny do powtórzenia i zdecydowanie nie dla każdej kobiety. Połączenie brązu i czerwieni, albo jak twierdzą co niektórzy, marsala jest kolorem, który z brązu i czerwieni wydobywa to co w tych kolorach najlepsze, tworząc zupełnie odrębną barwę, która świetnie sprawdza się u brunetek. W tej barwie mogą być całe stroje, ale dodatki wyglądają równie pięknie, nadając szlachetny wygląd, każdej posiadaczki, choćby torebki w tym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *