Kategorie
Porady

Aplikacje mobilne dla aktywnych

W dzisiejszych czasach telefon stał się naszym nieodłącznym kompanem, można powiedzieć, że korzystamy z niego jak z naszego własnego centrum dowodzenia. Dzięki aplikacjom i programom, które możemy zainstalować na naszych smartfonach, moją one wręcz nieograniczone możliwości. Możemy znaleźć apki, które pomogą nam w słuchaniu muzyki, przy których się zrelaksujemy, a także takie, które pomogą nam w codziennym treningu i dbaniu o swoje zdrowie. Oto najlepsze aplikacje dla aktywnych sportowców.

Polar Flow

To aplikacja, dzięki której będziesz na bieżąco mógł sprawdzać swoje osiągnięcia, analizować treningi i wyznaczać cele. Dzięki temu oprogramowaniu będziesz w stanie sprawdzać popularne trasy biegowe, a także porównywać swoje wyniki ze znajomymi, a jak wiadomo, w sporcie to właśnie rywalizacja jest często największym motywatorem.

Google Fit

To obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla aktywnych. Wspiera nie tylko smartfony, ale także zegarki z systemem Android Wear oraz smartbandy firmy Xiaomi oraz wiele innych urządzeń. Mmonitorowanie aktywności, wgląd we wszelkie statystyki, planowanie treningów – to tylko namiastka jej możliwości. Wszystko sprowadza się do bardziej świadomego treningu oraz większej motywacji.

My Fitness Pall

Wiele osób uważa, że jest to najlepsza aplikacja wspomagająca odchudzanie. Zawiera bowiem ogromną bazę produktów, dzięki której będziecie mogli dokładnie sprawdzić, ile kalorii ma przygotowany przez was posiłek. Wystarczy wpisać was produkt żywieniowy i gotowe, wszystkie informacje otrzymujemy od ręki – oczywiście nie zawsze są tak dokładne, jak można byłoby tego oczekiwać. Dodatkowo aplikacja pomaga także śledzić naszą aktywność fizyczną.

Endomondo

O tej aplikacji słyszał chyba każdy, jest to bowiem jedno z najpopularniejszych oprogramowań dla sportowców o czym najlepiej świadczy ilość użytkowników, która przekroczyła już 25 milionów. Najlepiej sprawdzi się podczas biegania czy też jazdy na rowerze, ale może także okazać się przydatna przy okazji innych aktywności fizycznych. Aplikacja dostarcza nam podstawowych informacji o aktywności fizycznej. Dzięki skrupulatnemu zestawieniu danych, a co ważniejsze przejrzystemu interfejsowi możemy na bieżąco analizować swoje rezultaty i udostępniać je za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *