Kategorie
Porady

7 pomysłów na prezent dla młodej pary

Wybierasz się na wesele, ale nie masz pojęcia co kupić na prezent? Najważniejsze, aby prezent był przeznaczony dla obojga małżonków. Dlatego specjalnie dla Was przedstawiamy kilka propozycji, które na pewno będą oryginalnym, praktycznym i ponadczasowym pomysłem na prezent.

  1. Zastawa stołowa – niektórzy uważają, że to oklepany i starodawny prezent. Nic bardziej mylnego! Ważne, aby zastanowić się, czy młoda para skorzysta takiego prezentu, czy będą mieszkać sami po ślubie? Czy nie mają już zastawy? A także, czy ktoś z pozostałych gości nie wyprzedził nas takim pomysłem. Warto jednak przed zakupem takiego prezentu skonsultować się z młodą parą w celu ustalenia szczegółów.
  2. Film, kolaż, album – Każdy lubi być zaskakiwany. Prezent w postaci filmu, albumu, prezentacji czy kolażu to wspaniała pamiątka, która urozmaici uroczystość jeśli będzie możliwość pokazania go pozostałym gościom. Takie prezenty są najbardziej cenione i zapamiętywane.
  3. Wycieczka – dość kosztowny prezent, ale warty swojej ceny! Można pokusić się o wycieczkę zagraniczną lub np. weekend poza miastem w SPA. W przypadku chęci kupna tego typu wycieczki dobrze jest skonsultować się z nowożeńcami w celu ustalenia dogodnego terminu lub wybrać opcję vouchera.
  4. Przeżycia – Bardzo popularny ostatnimi czasy prezent, który na pewno zapada w pamięć. Można wybrać coś bardziej ekstremalnego typu: skok ze spadochronem, nurkowanie, skok na bungee, wspinaczka czy jazda sportowymi samochodami. Można też zdecydować się na nieco łagodniejszą opcję jaką jest wyjazd do SPA czy romantyczna kolacja.
  5. Ręczniki/pościel – oklepany prezent, ale bardzo praktyczny i z pewnością każda młoda para ucieszy się z takiego prezentu pod warunkiem, że będzie miała go do czego użyć. Dobrze jest skonsultować się co do posiadanych mebli w domu, ponieważ w przypadku zakupu pościli może ona nie zostać użyta ze względu na rozmiar.
  6. Sprzęt AGD – ostatnio bardzo modne wszelkiego rodzaju miksery i roboty kuchenne. Tego typu sprzęty nie należą do najtańszych, więc każda młoda para ucieszy się z odkurzacza, mikrofali czy blendera, pod warunkiem, że nie posiadają takiego sprzętu.
  7. Alkohol z górnej półki – elegancki i ponadczasowy prezent. Na pewno sprawdzi się dla nowożeńców, którzy docenią dobry alkohol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *