Kategorie
Porady

5 pomysłów na ekstremalny prezent

Idealny prezent dla amatora mocnych wrażeń powinien zapewniać sporą dawkę adrenaliny i gwarantować świetną zabawę. Poznaj pomysły na ekstremalny podarunek, który na długo zapadnie w pamięć.

Skok spadochronowy

Voucher na skok spadochronowy spodoba się osobie odważnej, pragnącej wykazać się w nietypowej sytuacji. Skok z wysokości 4000 metrów to świetna okazja, by zmierzyć się z lękiem. Po krótkim, niezbędnym szkoleniu skoczek wznosi się w powietrze. Po osiągnięciu odpowiedniej odległości od ziemi, oddaje skok i szybuje wśród chmur. Cudowne wspomnienia można uzupełnić wykonując zdjęcia albo nagrywając film dokumentujący podniebną przygodę.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Ciekawym prezentem dla miłośnika emocjonujących przeżyć będzie voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Dzięki niemu obdarowana osoba doświadczy czegoś niecodziennego. Uczestnik lotu unosi się w strugach powietrza rozpędzonego do 320 kilometrów na godzinę. Nie trzeba martwić się brakiem doświadczenia. Początkującym pomoże instruktor udzielający potrzebnych wskazówek. W tubie generującej podmuchy człowiek wznosi się nawet na 15 metrów. Niewykluczone, że pierwszy lot stanie się początkiem nowego hobby.

Dream Jump

Dream Jump to opatentowana technika oddawania skoku z wysokości. Wykorzystuje się wówczas specjalny układ asekuracyjny z lin dynamicznych i bloczka. Między dwoma obiektami luźno rozwiesza się liny, formując z nich kształt litery „U”. Skok z wydłużonym swobodnym spadkiem gwarantuje niesamowite wręcz uczucie wolności. Dream jump i jego specyficzny układ lin umożliwia wykonywanie powietrznych akrobacji, na przykład salt i gwiazd. Jeśli chcesz sprawić przyjemność komuś nieustraszonemu i żądnemu przygód, podaruj voucher na dream jump na prezent, niezależnie od okazji.

Kurs driftingu

Voucher na lekcję driftingu jest fantastycznym upominkiem dla pasjonata motoryzacji. Wyczyny na torze zapewnią całą masę niezapomnianych przeżyć. W czasie kursu osoba obdarowana voucherem doświadczy szalonej jazdy superszybkim samochodem, poczuje zapach palonej gumy i usłyszy ryk silników. W trakcie lekcji z instruktorem kursant pozna tajniki driftingu, a zdobytą wiedzę wykorzysta w praktyce, prowadząc sportowy samochód. Doskonała zabawa i okazja do zdobycia nowych umiejętności – wszystko to w ramach jednego ekstremalnego prezentu.

Skok na Bungee

Jeśli szukasz podarunku dla odważnych, wybierz voucher na skok na bungee. Zapewni on zastrzyk adrenaliny i przez wiele lat będzie przywoływać niezwykłe wspomnienia.  Po szkoleniu skoczek wznosi się na wysokość 90 metrów. Z podwyższenia ma szansę podziwiać panoramę. Następnie osoba obdarowana prezentem oddaje skok głową w dół. Wznosi się w powietrzu i korzysta z okazji, by sprawdzić siłę swojego charakteru.

Jeżeli pragniesz podarować upominek niezapomniany i niebanalny, zdecyduj się na wręczenie vouchera na skok spadochronowy, dream jump, kurs driftingu, skok na bungee albo lot w tunelu. Każda z tych aktywności wiąże się z emocjonującymi doświadczeniami i pozwala oderwać się od codzienności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *