Kategorie
Trendy

Miejska balerina – nowe trendy spódniczkowe!

Spódnica – przydomek kobiecości, idealny sposób na pokazanie pięknych nóg i hit każdego sezonu. Krótka, długa, prosta, z falbankami – zdecydowanie to, co powinno znaleźć się z każdej szafie kobiety. Prima balerina – czyli spódnica rodem z pokazu baletowego. Okazała, bardzo mocno podkreślająca całą stylizację i dosyć nietypowa. Widoczne najczęściej na szalonych, nowojorskich ulicach. Czy w Polsce także odnajdą swoje wielbicielki?
Prima balerina to klucz do dystyngowanej elegancji. Do czego nosić, z czym kompletować?
1. Prima balerina lubi być w centrum uwagi. To dlatego, najlepszym dodatkiem do stylizacji z jej udziałem będzie prosty top, z półokrągłym dekoltem i klasyczne szpilki. Sama spódnica jest tak bogata pod względem formy, że nie będzie dobrze wyglądała z ani z falbankami, ani z żabotami.

2. Spódnicę balerinę możemy spokojnie zestawić ze skórzaną kurtką, ramoneską. Dobrze prezentują się te zestawy, które zakładają kontrastowe połączenia np. pastelowy dół i czarna góra. Skórzana kurtka i spódnica balerina to zupełne przełamanie materiałów. Obie formy na pozór bardzo różne bardzo się lubią.

źródło: fashionstylemag.com

3. W tym sezonie królują gorsety. Szkoda byłoby zatem nie pokusić się o zestawienie ich z baleriną. W tym zestawie postawmy na spódnicę z delikatnie podniesionym stanem. Zyskamy ciekawą formę i delikatnie odkrytą talię. Top może być bardzo prosty, ale w bardziej eleganckich stylizacjach może być także wypełniony mieniącymi się cekinami lub koralikami.

źródło: fashionstylemag.com

4. Do spódnicy baleriny idealnie dopasujemy także elegancką koszulę zapinaną np. na guziki. Całość stworzy ciekawą kompozycję szczególnie na te chłodniejsze dni.

5. Balerina to zawsze wysokie szpilki! Bezwzględnie! Tylko w ich towarzystwie czuje się naprawdę dobrze i kobieco.

źródło: fashionstylemag.com

6. Niektóre z katalogowych stylizacji zakładają kompletowanie tego typu spódnic z gorsetami. W ten sposób otrzymujemy coś na wzór sukienki. Takie zgrabne połączenie możemy zawsze dopasować na ważniejsze uroczystości rodzinne np. ślub koleżanki.

źródło: fashionstylemag.com

7. Balerina i mocno printowy top lub sweterek, a jakże. Idealny komplet na wypad z koleżankami do miasta. Bluzka i sweter to przełamanie zbyt wykwintnej stylizacji spódnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *