Kategorie
Porady

Biżuteria na Dzień Kobiet – co podarować kobiecie?

Biżuteria jest jednym z najbardziej popularnych, ale też najbardziej cieszących prezentów. Doskonale więc sprawdzi się również na Dzień Kobiet – Twoja ukochana z pewnością będzie zachwycona takim podarunkiem. Znasz swoją wybrankę, więc z pewnością wiesz, co sprawi jej największą przyjemność – może jest miłośniczką kolczyków lub kolekcjonerką bransoletek? Jeśli jednak nie masz pewności, przeczytaj poniższe porady – mogą wybrać odpowiednią biżuterię.

Przede wszystkim pamiętaj, że sklepy z biżuterią dbają o to, aby na specjalne okazje wypuszczać szczególne kolekcje. Są one zazwyczaj doskonałym wyborem – są ładne, eleganckie i kobiece. Jest to również biżuteria modna i stylowa, pochodząca z najnowszej kolekcji, z pewnością więc spodoba się Twojej ukochanej. Dowiedz się przede wszystkim, jaki rodzaj biżuterii preferuje – może brak jej w kolekcji kolczyków czy wisiorka?

Dobrym pomysłem jest również zakup ręcznie robionej biżuterii, szczególnie jeśli Twoja wybranka lubuje się w unikalnych, nietuzinkowych ozdobach (sprawdź propozycje tutaj). W sieci można znaleźć mnóstwo pięknej biżuterii hand made – dzięki niej Twoja ukochana poczuje się wyjątkowo. Jeśli masz utalentowaną koleżankę również możesz poprosić ją o stworzenie oryginalnej ozdoby – z pewnością chętnie pomoże w doborze odpowiedniego materiału, z którego biżuteria będzie wykonana oraz maksymalnie dopasowanego do gustu ukochanej wzoru. Jest tego oczywiście dodatkowy plus – koleżanka z pewnością da jakąś zniżkę, będzie więc można pozwolić sobie na znacznie zdobniejsze elementy.

Dobrze zastanów się, jeśli chcesz podarować swojej ukochanej pierścionek, w szczególności jeśli nie jesteście małżeństwem. Może to być źle odebrane – jest on przeznaczony raczej na oświadczyny, możesz więc przypadkowo i nieświadomie zadeklarować znacznie poważniejsze zamiary (być może nawet niekoniecznie ze strony dziewczyny, co jej rodziców). Jeśli jednak masz pewność, że jest to podarunek, który sprawi jej dużą przyjemność, dowiedz się, jaki ma rozmiar palca. Pierścionek można oczywiście wymienić lub poszerzyć czy zwęzić, zależnie od potrzeby, nawet więc jeśli nie trafisz nie przejmuj się – wizyta u jubilera lub złotnika uratuje sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *