Kategorie
Porady

Urocze prezenty dla niej – bez okazji

Każda kobieta lubi być wciąż adorowana, czy to na początku znajomości, czy po latach małżeństwa. Mężczyzna powinien starać się cały czas, a doskonałym dowodem uznania i pamięci są drobne, wręczane bez okazji prezenty. Potrafią kosztować jedynie kilka lub kilkanaście złotych, a sprawiają kobiecie nieprawdopodobną radość i przyjemność- wszak liczy się pamięć i miły gest. Wręczanie kwiatów, choć wciąż popularne, nie jest zbyt oryginalne, warto więc pomyśleć o innym podarunku.

Breloki

Bardzo popularny gadżet, który można znaleźć w wielu sklepach. W ofercie są różne ich formy, można więc podarować ukochanej brelok z jej imieniem, z pluszowymi zwierzakami, z frędzlami i wiele innych- warto więc wziąć pod uwagę jej gust. Dzięki takiemu drobnemu podarkowi nie będzie miała już więcej problemów ze znalezieniem w torebce kluczy od domu czy samochodu.

Apaszki

Elegancki szal z pewnością zdobędzie jej uznanie. Dodatków w damskiej szafie nigdy za wiele, a gdy w chłodny dzień otuli się dostaną od ukochanego apaszką, z uśmiechem przypomni sobie o wielu pięknych, wspólnie spędzonych chwilach.

Kubek

Poranna kawa czy herbata będzie smakowała o niebo lepiej w oryginalnym kubku podarowanym przez ukochanego. Jest to prezent niezwykle praktyczny, a do tego codziennie przypominający o osobie obdarowującej. W wielu sklepach można spotkać różne rodzaje kubków, takie z wesołymi napisami, imieniem ukochanej czy też bez żadnych ozdobników. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie na porcelanie waszego zdjęcia- podczas każdego picia kawy będzie miłym wspomnieniem wspólnych dni.

Świeczki

Każda kobieta lubi pięknie pachnące, kolorowe świeczki. Zapach można dobrać zgodnie z gustem ukochanej. Świeczki mogą przydać się również jako dodatek do romantycznej kolacji.

Biżuteria

Nie musi być ona droga. Oferta produktów ręcznie robionych jest bardzo szeroka, a ukochana na pewno ucieszy się z oryginalnych kolczyków, których nie będzie miał nikt inny prócz niej.

Drobne prezenty bez okazji sprawią kobiecie niesamowitą radość. Nie muszą kosztować wiele pieniędzy- wystarczy kilkanaście złotych, by sprawić ukochanej miłą niespodziankę. Więcej propozycji prezentów znajdziesz na stronie Decobazaar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *