Kategorie
Moda Trendy

Nowoczesność w stylu vintage, czyli powrót kombinezonów

Poszukując sukienki na specjalną okazję natknęłam się na to magiczne słowo: „kombinezon”. Czyżbym mogła zaszaleć, inspirując się moimi ukochanymi latami 70., będąc jednocześnie modna? Wygląda na to, że tak! Po 40-letniej nieobecności wraca do nas jumpsuit.

Nie tylko na lato

Owszem, kombinezony pojawiały się na rynku już ostatnimi czasy, tyle że w wersji letniej. Na ramiączka, z krótkim spodnium, pełne kwiatowych motywów i żywych kolorów. Wiele z nas zapewne miało w swojej szafie taki element, bo, nie da się ukryć, świetnie się w kombinezonie wygląda! Tym bardziej możemy cieszyć się, że w nieco odświeżonej wersji dostajemy kostiumy wyjściowe, jak dawniej. Nie są one zarezerwowane tylko dla dojrzałych – coraz częściej po takie rozwiązanie sięgają młode dziewczyny. Przeglądając fora o modzie i przysłuchując się różnym konwersacjom, odbywającym się wśród znajomych, zauważyłam, jakie pozytywne emocje budzi to zjawisko. Bardzo, bardzo pozytywna nowina!

Nic, tylko szyk

Zmęczona modą na koronkowe sukienki wciąż zamykasz się w prostych krojach i smutnych kolorach, a nawet na letnim weselu pojawiłaś się w czerni lub granacie? Możesz z tym skończyć, w kolorowym kostiumie nie odkrywając za dużo, a podkreślając swoje atuty. To idealna opcja dla kobiet ceniących sobie elegancję. Ale nawet i z nią nie można przesadzać – szczególnie podczas towarzyskiego spotkania. Kombinezony wyjściowe są idealnie, umiarkowanie oficjalne. W ich przypadku wystarczy tylko zmienić fryzurę  dodatki, by nadać stylizacji nowy charakter.

 Tylko dla wysokich?

Istnieje błędne przekonanie, że tego typu ubranie nosić mogą jedynie kobiety wysokiego wzrostu i że świetnie pasuje do wyjątkowo smukłej sylwetki, charakteryzującej modelki wybiegowe. Nieprawda! Jeżeli śledzicie na bieżąco popkulturę i wiecie, kto teraz wiedzie prym wśród tak zwanych influencerek modowych, zauważyłyście też, że niektóre z nich bynajmniej nie są najchudsze na świecie. Dla skromniejszych z nas idealny będzie kombinezon zwiewny. Jeżeli któraś z nas z kolei chciałaby pochwalić się sylwetką, znajdzie coś dla siebie wśród obcisłych modeli.  Moda na podkreślone przylegającym materiałem kobiece kształty jest jak najbardziej na tak!

https://besteyelashdropsever.net

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *