Kategorie
Zdrowie i uroda

Najpopularniejsze sklepy z kosmetykami dla mężczyzn

Co prawda na rynku kosmetycznym dominują kosmetyki dla kobiet, nie oznacza to jednak, że brakuje kosmetyków dla mężczyzn. Pojawia się ich coraz więcej, a spotkać je można nie tylko w tradycyjnych drogeriach, lecz również specjalistycznych sklepach. Znajdują się w nich wszelkie produkty służące do pielęgnacji i stylizacji zarówno fryzury, jak też brody. Oto krótki przegląd tego typu sklepów, wśród których wylicza się między innymi: BeardMan, BeardShop oraz Petit Pati.

BeardMan

BeardMan to sklep stworzony przez brodacza dla brodaczy. Mężczyzna, który niezależnie od panujących trendów zawsze chciał posiadać brodę, postanowił wreszcie założyć sklep, dla tak zwanych – jak to określa – braci w brodzie. W sklepie tym brodaci mężczyźni znajdą kosmetyki wszelkich marek, a na jego stronie internetowej interesujące artykuły dotyczące fryzur, bród i innych męskich spraw, zwłaszcza tych włochatych. Siedziba BeardMana znajduje się w nadodrzańskim Wrocławiu.

BeardShop

BeardShop to sklep, który powstał specjalnie dla wszystkich mężczyzn, a zwłaszcza dla tych brodatych. Pomysłodawcy sklepu po prostu kochali brody uważając ją za najlepszą kochankę mężczyzny, a jak wiadomo o kochankę mężczyzna powinien dbać. W asortymencie znajdują się najlepsze kosmetyki do brody, do włosów i do twarzy, z czego wiele z nich z nich może poszczycić się naturalnym pochodzeniem. BeardShop wychodzi z założenia, że skoro brodaczy uważa się obecnie za najatrakcyjniejszych mężczyzn, to uśmiechniętych brodaczy, którzy pielęgnują i stylizują swoje włosie, uzna się za jeszcze atrakcyjniejszych.

Petit Pati

Petit Pati stanowi wyjątkowe miejsce dla brodaczy. To nie tylko sklep z kosmetykami dla mężczyzn, ale również, a raczej przede wszystkim miejsce, gdzie profesjonalnie zadba się o ich włosy. W Petit Pati strzyże się włosy na głowie i włosy na twarzy. Złożony we Wrocławiu barbershop, odgrywa rolę salonu fryzjerskiego i zakładu barberskiego.

Kosmetyki dla mężczyzn

W czasach gdy mężczyźni coraz bardziej dbają o siebie i o swoje włosy, pojawia się coraz więcej kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji właśnie dla nich. Wśród tego typu kosmetyków znajdują się między innymi szampony do włosów, szampony do brody, odżywki do włosów, odżywki do brody, mydła do włosów, mydła do  brody, żele pod prysznic, mydła do twarzy, balsamy do brody, kremy do twarzy, olejki do brody, pasty do włosów oraz woski do wąsów. Ich wyrobem zajmują się znane i lubiane marki.

Marka Apothecary 87 stworzona przez barmana pragnącego, aby kosmetyki dla mężczyzn pachniały męsko. Marka Captain Fawcett stworzona po tym, gdy znaleziono receptury kosmetyków do włosów opracowane przez kapitana Peadboya Fawcetta, który zaginął w czasie rejsu. Marka Pomp & Co. stworzona przez braci, których oprócz więzów krwi łączyło zamiłowanie do zarostów. Mężczyźni uwielbiają stosować takie kosmetyki jak mydło do włosów i brody ZEW for Men, olejek do brody Percy Nobleman, krem do twarzy Nivea for Men, czy balsam do brody Damn Good Soap.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *