Kategorie
Porady

Trzydzieste urodziny – 7 pomysłów na prezent

Czas mija, lata lecą a my dostajemy zaproszenia na kolejne imprezy urodzinowe. Zawsze wypada kupić jakiś ładny prezent dla osoby, która organizuje przyjęcie. Są jednak takie okazje, na które warto postarać się bardziej i zaliczają się do nich trzydzieste urodziny naszych przyjaciół, znajomych bądź rodziny. W końcu to nie byle co, kiedy 2 z przodu zmienia się na 3. Co wtedy podarować na prezent?

  1. Album na zdjęcia handmade

Można go spersonalizować poprzez wybranie kolorystyki oraz zamówienie dedykacji. Ponadto jako prezent może być dany zarówno pusty, do uzupełnienia przez solenizanta, jak i wypełniony waszymi wspólnymi zdjęciami przez Ciebie. Świetny upominek a jeszcze lepsza pamiątka. Osoba, która obchodzi urodziny, z pewnością się wzruszy.

  1. Ręcznie wykonane, urocze opakowanie na wino

Kupujesz dobry alkohol? Świetnie, podkreśl to pięknym lnianym woreczkiem, z kieszonką na kwiatka. Takie opakowanie prezentu nie tylko będzie wielorazowego użytku dla obdarowanego, ale również zrobi na nim ogromne wrażenie.

  1. Zestaw naturalnych mydeł i soli do kąpieli

Bardzo ekskluzywny prezent, ale w końcu to trzydzieste urodziny! Podaruj solenizantowi odrobinę luksusu razem z pięknie pachnącymi kosmetykami do kąpieli. Nie tylko będzie mógł się zrelaksować urządzając sobie domowe SPA, ale również nawilży i odżywi skórę, która przecież z wiekiem potrzebuje tego coraz bardziej.

  1. Kalendarz chaosu

Wiadomo, że po trzydziestce pamięć już nie ta, dlatego kolejną propozycją jest terminarz, który pozwoli na zapisanie wszystkich ważnych wydarzeń i wizyt w jednym miejscu! Pozwoli to na uporządkowanie swoich spraw a przy okazji zapewni spokój ducha, ponieważ w razie, jeśli solenizant o czymś zapomni – wystarczy, że zajrzy do kalendarza!

  1. Kwiaty, które nie więdną

Na urodziny przychodzi się zazwyczaj z bukietem kwiatów. Zawsze jest jednak przykro, kiedy tracą one swoją świeżość i trzeba je wyrzucić. Najlepiej zatem oszczędzić tego gospodarzowi i zakupić mu piękne, szyte ręcznie tulipany, które zawsze będą wyglądały rewelacyjnie i staną się niepowtarzalną ozdobą w domu bądź mieszkaniu.

  1. Stylowy piórniczek, ręcznie robiony

Długopis zawsze się przyda, dlaczego zatem nie zakupić do niego specjalnego, stylowego piórniczka, aby miał swoje miejsce? Prezent, który nie tylko jest bardzo ładny, ale również niezwykle praktyczny, z pewnością ucieszy każdego, kto dba o porządek i swoje rzeczy.

  1. Zabawny plakat

Ozdoba na ścianę, która głosi, że szczęścia nie da się kupić, ale można kupić wino a to mniej więcej to samo, z pewnością sprawi, że na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech. Bardzo fajny pomysł, szczególnie jeśli solenizant bądź solenizantka uwielbia winny trunek.

Trzydzieste urodziny to ważna data w życiu każdej osoby. Jeżeli wyprawia z tego powodu imprezę to naprawdę warto się postarać i kupić coś wyjątkowego dla solenizanta. Oryginalne prezenty to bardzo miły gest i z pewnością sprawi, że trzydzieste urodziny będą wspominane przez niezwykle długi czas.

Wszystkie powyższe propozycje znajdziesz na: http://www.decobazaar.com/prezenty.html.

W odpowiedzi na “Trzydzieste urodziny – 7 pomysłów na prezent”

Ja stawiam na prezenty DIY zazwyczaj, choć ostatnio kupiłam przyjaciółce na urodziny gwiazdę z nieba i nazwałam ją od naszych imion 🙂 Jest strona kingdom of universe, która się tym zajmuje. Jako dowód dostałam pięknie zapakowane dokumenty poświadczające, że przyjaciółka jest właścicielką obiektu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *