Kategorie
Porady

Ceramika reklamowa, nie tylko jako gadżet firmowy

Przyjęło się, że ceramika reklamowa jest świetnym rozwiązaniem w momencie, gdy firma chce przygotować niewielkie upominki w celach marketingowych, czy związanych z podtrzymywaniem dobrych relacji z klientami lub współpracownikami. Okazuje się jednak, że owa ceramika ma również inne zastosowania. Gdzie jeszcze zatem można ją wykorzystać? Tego dowiecie się, czytając tekst poniżej.

Wyjątkowy prezent na różne okazje

Kubek ze zdjęciem, napisem czy inną grafiką może być oryginalnym pomysłem na podarunek, który wręczymy bliskiej osobie. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy być pewni, że taki prezent będzie z jednej strony praktyczny, a z drugiej będzie przypominał o nas osobie, którą obdarowaliśmy, zwłaszcza jeśli na nim będzie widniało wspólne zdjęcie. Żeby było jeszcze ciekawiej, warto rozważyć kupno kubka typu magic mug, który zmienia kolor pod wpływem temperatury, będzie to kolejne miłe zaskoczenie dla bliskiej nam osoby. Dobrej jakości kubki reklamowe magic i nie tylko można znaleźć na tej stronie: https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/.

Upominek dla gości weselnych

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie ceramiki reklamowej jest wykorzystanie go jako podarek dla gości weselnych. Aktualnie coraz częściej młoda para organizująca ślub i wesele oprócz chce w pewien sposób odwdzięczyć się swoim znajomym i rodzinie za wspólne celebrowanie jednej z najważniejszych chwil w swoim życiu, dlatego praktykuje się wręczanie niewielkich upominków dla gości. Popularnym rozwiązaniem są niewielkie słoiczki z miodem, czy przetworami, a może warto byłoby skusić się na coś bardziej oryginalnego i wręczyć naszym krewnym kubki z nadrukiem, chociażby z podziękowaniem od pary młodej. Taki gest na pewno mile zaskoczyłby naszych najbliższych.

Ozdoba w naszych wnętrzach

Innym kreatywnym pomysłem jest wykorzystanie ceramiki reklamowej w naszych wnętrzach. Ciekawe kubki, czy dobrej jakości szklanki z grubszego szkła mogą przyjąć przecież formę pojemnika na różne artykuły biurowe, czy nawet bibeloty, które ciężko zliczyć w naszych łazienkach, czy toaletkach. Warto każdy z kubeczków opisać, dzięki nowoczesnemu drukowi, który jest niemal nie do zdarcia, nawet po wielokrotnym myciu, będziemy mogli się cieszyć takimi pojemnikami przez bardzo długi czas, a dodatkowo będą one tworzyły spójną całość w naszych wnętrzach.

Dopełnienie komunikacji wizerunkowej marki

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie ceramiki reklamowej jest dopełnieni komunikacji wizerunkowej marki. Oprócz standardowego celu reklamowego kubki mogą być również elementem, który tworzy spójną komunikację wizerunkową. Jeżeli posiadamy kawiarnie, możemy na przykład nadrukować jej logo na ściankach filiżanek, czy talerzyków, dzięki czemu nasi goście będą z każdej strony otoczeni naszą nazwą firmy, czy znakiem rozpoznawczym, co się przyczyni do ich zapamiętania oraz pozytywnych skojarzeń.

Ceramika reklamowa nie musi być wyłącznie kojarzona z gadżetami reklamowymi, które się wręcza swoim klientom i pracownikom. Warto ją wykorzystać w niestandardowy sposób, aby zaskoczyć swoich najbliższych lub w celach uzyskania lepszych walorów estetycznych w naszych wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *