Kategorie
Gwiazdy

Współcześni twórcy stylu – I

To nie rzemieślnicy. To artyści. Niekiedy naprawdę wybitni artyści. Projektanci mody nie tylko nas ubierają, ale sprawiają, że świat staje się pełen blasku. Potrafią zachwycać i szokować stylem. Wyznaczają trendy, za którymi podążają wszyscy. Moda w ich wydaniu nie potrzebuje reklamy.

Gianni Versace

Żyjący w latach 1946-1997 Gianni Versace to włoski prekursor i kreator mody. Zamiłowanie do projektowania zrodziło się w nim już w dzieciństwie, gdy pomagał matce szyć w pracowni krawieckiej. Stworzył wielkie imperium mody VERSACE, które odziedziczyła jego siostra, również projektantka mody, Donatella Versace. Projekty Gianniego cechują się przejrzystością oraz pełnią barw i pełnią życia. Gianni Versace został zamordowany przez seryjnego zabójcę przed drzwiami swojej rezydencji.

 

Calvin Klein

Urodzony w 1942 roku Calvin Klein to jeden z amerykańskich pionierów mody. Założyciel i prezes firmy CALVIN KLEIN INC. Marka CALVIN KLEIN słynie nie tylko z odważnych projektów, ale też z odważnych kampanii reklamowych. Wśród modelek i modeli Calvina znajdowali się m.in.: Naomi Campbell, Kate Moss, Justin Bieber, Zac Efron, John Enos, Antonio Sabato Jr, Justin Chambers oraz Cindy Crawford.

 

Tommy Hilifiger

Urodzony w 1951 roku Tommy Hilifiger to jeden z amerykańskich projektantów mody. Założyciel i prezes firmy TOMMY HILIFIGER. Marka TOMMY HILIFIGER narodziła się z butiku o nazwie The People Place, stanowiącego miejsce spotkań młodzieży.

 

Marc Jacobs

Marc Jacobs to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich projektantów mody. Posiada sieć butików MARC JACOBS i jest jednym z dyrektorów domu LOUIS VUITTON. Jego projekty charakteryzują się tym, że idą zgodnie z panującymi trendami, lecz przeciw nim. Ze względu na jego buntowniczość, a co za tym idzie kontrowersje, które wywołuje w życiu zawodowym i prywatnym, określa się go kolorowym ptakiem świata mody. Marc Jacobs co chwilę dostarcza pożywki dla mediów, a zwłaszcza dla prasy brukowej, za sprawą swoich płomiennych romansów.

https://antiestrogensonline.net
https://bestabortionpillsonline.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *